2018 թ.-ի ապրիլի 11-ից 13-ը "LOGOS EXPO" ցուցահանդեսային համալիրում, ՀՀ. կրթության և գիտության նախարարության աջակցությամբ, տեղի ունեցավ "Կրթություն և Կարիերա EXPO 2018" միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը: Ցուցահանդեսի նպատակն էր նպաստել կրթություն-բիզնես կապի ամրապնդմանը: Ցուցահանդեսի մասնակիցներն էին` ուսումնական հաստատություններ, կրթական ծրագրեր իրականացնող միջազգային և տեղական կազմակերպություններ, զբաղվածության մասնավոր գործակալություններ:
Ցուցահանդեսի մասնակիցների թվում էր նաև "Տանժեռ" ռեքրութինգային ընկերությունը: Բոլոր ցանկացողների համար անցկացվեց մեր ընկերությունում անվճար գրանցման ակցիա:

С 11-го по 13 апреля 2018г. в выставочном комплексе “LOGOS EXPO” при поддержке Министерства образования и науки Армении состоялась международная специализированная выставка “Образование и Карьера EXPO 2018”. Целью выставки является содействие укреплению связи образования и бизнеса. Участниками выставки стали учебные заведения, международные и местные организации, осуществляющие учебно-образовательные программы, частные агентства занятости.
Рекрутинговая компания “Танжер” также приняла участие в работе выставки, где провела акцию по бесплатной регистрации всех желающих.