2018 թ.-ի ապրիլի 11-ից 13-ը "LOGOS EXPO" ցուցահանդեսային համալիրում, ՀՀ. կրթության և գիտության նախարարության աջակցությամբ, տեղի ունեցավ "Կրթություն և Կարիերա EXPO 2018" միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը: Ցուցահանդեսի նպատակն էր նպաստել կրթություն-բիզնես կապի ամրապնդմանը: Ցուցահանդեսի մասնակիցներն էին` ուսումնական հաստատություններ, կրթական ծրագրեր իրականացնող միջազգային և տեղական կազմակերպություններ, զբաղվածության մասնավոր գործակալություններ:
Ցուցահանդեսի մասնակիցների թվում էր նաև "Տանժեռ" ռեքրութինգային ընկերությունը: Բոլոր ցանկացողների համար անցկացվեց մեր ընկերությունում անվճար գրանցման ակցիա:

On the 11-13 of April, 2018, at the "Logos EXPO" exhibition complex "Education and Career EXPO 2018" was held with the support of Ministry of Education and Science of the Republic of Armenia . The aim of the exhibition was the promotion of strengthening the links between education and business. The participants of the exhibition were educational institutions, international and local organizations carrying out educational programs and private employment agencies.
"Tanger" Recruitment company also participated in the exhibition and in its framework implemented the action of free registration for everyone.