Սեմինարներ Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միությունում
Հուլիսի 6-ից 15-ը Տանժեռ ռեքրութինգային ընկերությունը մասնակցեց Հայաստանի Գործատուների հանրապետական միության կողմից կազմակերպված սեմինարներին: Սեմինարների թեմաներն էին` “Աշխատանքի պաշտպանությունն ու անվտանգությունը”, “Բիզնես պլանավորում”, “Կորպորատիվ մշակույթ և աշխատակազմի կառավարում”, “Զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների հնարավորությունների լավացում”: Սեմինարներին մասնակցեցին նաև ընկերությունում գրանցված դիմորդներ` հաշվապահներ, թարգմանիչներ, գրասենյակի մենեջերներ: Նրանք նաև հնարավորություն ունեցան հանդիպել մի շարք գործատուների հետ:
Կլոր սեղան` բռնի աշխատանքի, թրաֆիքինգի և աշխատանքի տեղավորման մասնավոր գործակալությունների վարքագծի կանոնակարգի թեմայով
2011թ.-ի հուլիսի 21-ից 27-ը Տանժեռ ընկերությունը մասնակցեց Հայաստանի Գործատուների հանրապետական միության կողմից կազմակերպված կլոր սեղանին: Կլոր սեղանի ընթացքում քննարկվեցին բռնի աշխատանքի, թրաֆիքինգի և զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների վարքագծի կանոնակարգի թեմաները: Հանդիպմանը նաև քննարկվեցին զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների լիցենզավորման հարցերը:

Семинары в Республиканском Союзе Работодателей Армении
С 6 по 15 июля рекрутинговая компания “Танжер” приняла участие в семинарах, организованных Республиканским Союзом Работодателей Армении. Темы семинаров: “Защита и безопасность труда”, “Бизнес – планирование”, “Корпоративная культура и руководство персоналом”, “Улучшение возможностей частных агентств занятости”. В семинарах принимали участие зарегистрированные в нашей компании соискатели: бухгалтера, переводчики, делопроизводители. Они, также, имели возможность встретиться с рядом работодателей.
Круглый стол на тему насильственного труда, трафикинга и кодекса поведения частных агентств занятости.
С 21 по 27 июля 2011 года наша организация приняла участие в круглом столе, организованном Республиканским Союзом Работодателей Армении. Темами круглого стола были: насильственный труд, трафикинг и кодекс поведения частных агентств занятости. На встрече, также, обсуждались вопросы лицензирования частных агентств занятости.