Սեմինարներ Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միությունում
Հուլիսի 6-ից 15-ը Տանժեռ ռեքրութինգային ընկերությունը մասնակցեց Հայաստանի Գործատուների հանրապետական միության կողմից կազմակերպված սեմինարներին: Սեմինարների թեմաներն էին` “Աշխատանքի պաշտպանությունն ու անվտանգությունը”, “Բիզնես պլանավորում”, “Կորպորատիվ մշակույթ և աշխատակազմի կառավարում”, “Զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների հնարավորությունների լավացում”: Սեմինարներին մասնակցեցին նաև ընկերությունում գրանցված դիմորդներ` հաշվապահներ, թարգմանիչներ, գրասենյակի մենեջերներ: Նրանք նաև հնարավորություն ունեցան հանդիպել մի շարք գործատուների հետ:
Կլոր սեղան` բռնի աշխատանքի, թրաֆիքինգի և աշխատանքի տեղավորման մասնավոր գործակալությունների վարքագծի կանոնակարգի թեմայով
2011թ.-ի հուլիսի 21-ից 27-ը Տանժեռ ընկերությունը մասնակցեց Հայաստանի Գործատուների հանրապետական միության կողմից կազմակերպված կլոր սեղանին: Կլոր սեղանի ընթացքում քննարկվեցին բռնի աշխատանքի, թրաֆիքինգի և զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների վարքագծի կանոնակարգի թեմաները: Հանդիպմանը նաև քննարկվեցին զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների լիցենզավորման հարցերը:

Seminars held in Republican Union of Employers of Armenia
July 6 through 15 Tanger recruitment agency participated in the seminars run by the Republican Union of Employers of Armenia. The topics included Safety and Security at work, Business planning, Corporate culture and Human resources management, Capacity building for employment agencies. The seminars housed jobseekers registered in our company, such as accountants, translators/interpreters and office managers. They all had a chance to meet a number of employers.
Round table discussion on forced labor, trafficking and of code of conduct for private employment agencies
From July 21 to 27, 2011 our organization participated in the round table discussion run by the Republican Union of Employers of Armenia. The discussions evolved around the topics, such as forced labor, trafficking, and code of conduct for employment agencies. The issues related to accreditation of employment agencies were also on the agenda of the discussion.