Սույն թվականի մարտի 29-ին «LOGOS EXPO» ցուցահանդեսային համալիրում տեղի ունեցավ «Move2 Armenia» խորագրով աշխատանքի տոնավաճառը, որին մասնակցեց նաև «Տանժեռ» ընկերությունը: Ցուցահանդեսի նպատակն էր նպաստել երիտասարդներին, աշխատանքը փոխել ցանկացողներին և նաև օտարերկրացիներին աշխատանք գտնել Հայաստանում և նպաստել համապատասխան ոլորտի զարգացմանը: Ավելի քան 50 ընկերություններ այցելուներին ներկայացրին գործող հաստիքները և պահանջները, որոնք մեծամասամբ վերաբերում էին տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտին:
Տոնավաճառը լի էր այցելուներով, որոնց հետաքրքրում էին տարբեր հաստիքներ և մասնագիտական աճի հնարավորություններ: «Տանժեռ» ընկերության աշխատակիցները ցանկացողներին ծանոթացնում էին աշխատաշուկայի յուրահատկություններին, մանրամասն ներկայացնում կազմակերպության համագործակցության պայմանները, գործող հաստիքները և համագործակցության պայմանները։

29 марта 2022 г. в выставочном комплексе “LOGOS EXPO” прошла ярмарка вакансий “Move2 Armenia”, в которой участвовала и компания “Танжер”. Целью выставки было содействие молодежи в поиске работы, а также помощь иностранцам найти работу в Армении и внести свой вклад в развитие соответствующей сферы. Более 50 компаний представили актуальные вакансии, в основном связанные со сферой ИТ.
Ярмарка была многолюдна, посетителей интересовали различные вакансии, возможности профессионального роста. Сотрудники компании “Танжер” знакомили желающих со спецификой рынка труда, представляли схему работы с нашей организацией, а также текущие позиции и условия сотрудничества.