Ս/թ հոկտեմբերի 11-12-ին կայացավ Հայաստանի գործատուների հանրապետական միություն (ՀԳՀՄ) կողմից կազմակերպված Երկրորդ ազգային սոցիալական գործընկերության կոնֆերանսը, որի օրակարգը նվիրված էր Աշխատանքի պաշտպանության և աշխատողների առողջության հարցերին (OSH), նշված խնդիրների լուսաբանմանը կազմակերպություններում, ինչպես նաև միջազգային փորձին, աշխատանքի պաշտպանության ոլորտում ազգային քաղաքականությանը, Աշխատանքի միջազգային կազմակերպության (ԱՄԿ), Եվրամիության Աշխատանքի պաշտպանության և առողջության պահպանման կենտրոնի առաջավոր փորձին և պահանջների ներկայացմանը: Կոնֆերանսին զեկույցներով հանդես եկան ՀԳՀՄ, ԱՄԿ, գերմանական և Եվրամիության փորձագետներ, ինչպես նաև գործեց OSH ցուցահանդես տեղական և մի քանի արտասահմանյան ընկերությունների մասնակցությամբ: Կոնֆերանսին հրավիրված էին մասնակցելու ՀՀ վարչապետը, ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի, ՀՀ կրթության և գիտության, ՀՀ էկոնոմիկայի, ՀՀ արտակարգ իրավիճակների, ՀՀ էներգետիկայի նախարարները, որպես ոլորտի կարևոր գործընկերներ, ինչպես նաև Արհմիությունների կոնֆեդերացիայի ներկայացուցիչները:
Տանժեռ ռեքրութինգային ընկերության տնօրեն` Նանա Հերունին նույնպես մասնակցումեր կոնֆեռանսին որպես Հայաստանի գործատուների հանրապետական միություն խորհրդի անդամ և ՀԳՀՄ մասնավոր զբազվածության կազմակերպությունների ճյուզային միության նախագահ:

С 11 по 12 октября 2011г. Республиканский Союз Работодателей Армении организовал Вторую национальную конференцию, посвященную социальному партнерству была посвящена безопасности труда и охране здоровья, освящению проблем в данной области на предприятиях, а также международному опыту, государственной политике в сфере безопасности труда, представлению передового опыта Международной организацией труда и Центром защиты труда и здоровья ЕС. На конференции с докладами выступали представители Республиканский Союз Работодателей Армении, Международной организацией труда, эксперты из Германии и ЕС. В рамках конференции прошла выставка, посвященная охране труда, в которой принимали участие ряд местных и зарубежных организаций. В качестве важных партнеров в данной сфере принять участие в конференции были приглашены Премьер-министр РА, министры РА: по труду и социальным вопросам, по образованию и науки, экономики, по чрезвычайным ситуациям, энергетике, а также представители Конфедерации профсоюзов.
Директор рекрутинговой компании “Танжер” принимала участие в работе конференции в качестве члена Совета Республиканского Союз Работодателей Армении и Председателя Союза частных агентств занятости при Республиканском Союз Работодателей Армении.