Մեր կողմից մշակված “Համագործակցություն ԲՈՒՀ-երի հետ” ծրագրի շրջանակներում 2013թ.-ի հոկտեմբերի 17-ին համագործակցության պայմանագիր կնքվեց Երևանի ինֆորմատիկայի պետական քոլեջի և “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերության միջև: Ըստ պայմանագրի՝ Երևանի ինֆորմատիկայի պետական քոլեջի ավարտական կուրսի ուսանողները կարող են անվճար գրանցվել “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերությունում,իսկ վերջինս նրանց կաջակցի աշխատանք գտնելու հարցում:
Պայմանագրի կնքումից հետո Երևանի ինֆորմատիկայի պետական քոլեջում տեղի ունեցավ հանդիպում ուսանողների հետ, որի ընթացքում “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերության ներկայացուցիչ՝ Լիլիթ Թումասյանը, ուսանողներին տեղեկացրեց պայմանագրի կնքման, մեր ընկերությունում գրանցման պայմաններին և համագործակցության պայմանների և գործող ծրագրերի մասին, ինչպես նաև ներկայացրեց “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերությունը,նրա գործունեության ոլորտը և հեռանկարները: Ուսանողների կողմից հնչեցին բազմաթիվ հարցեր, որոնք մանրամասնորեն պատասխանվեցին:

On October 17, 2013 within the program “Cooperation with Universities” made by us a cooperation contract was signed between Yerevan state college of informatics and “Tanger” Recruitment Company. According to the contract the undergraduates of Yerevan state college of informatics can register in “Tanger” Recruitment Company for free, the latter will help them find a job.
After signing the contract a meeting was held with the students of Yerevan state college of informatics. During the meeting the representative of “Tanger” Recruitment Company Lilit Tumasyan informed the students about the contract signing, registration and cooperation conditions and current programs as well as represents the Recruitment Company “Tanger”, its field of activity and perspectives. The students asked a lot of questions which were thoroughly answered.