Մեր կողմից մշակված “Համագործակցություն ԲՈՒՀ-երի հետ” ծրագրի շրջանակներում 2013թ.-ի հոկտեմբերի 17-ին համագործակցության պայմանագիր կնքվեց Երևանի ինֆորմատիկայի պետական քոլեջի և “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերության միջև: Ըստ պայմանագրի՝ Երևանի ինֆորմատիկայի պետական քոլեջի ավարտական կուրսի ուսանողները կարող են անվճար գրանցվել “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերությունում,իսկ վերջինս նրանց կաջակցի աշխատանք գտնելու հարցում:
Պայմանագրի կնքումից հետո Երևանի ինֆորմատիկայի պետական քոլեջում տեղի ունեցավ հանդիպում ուսանողների հետ, որի ընթացքում “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերության ներկայացուցիչ՝ Լիլիթ Թումասյանը, ուսանողներին տեղեկացրեց պայմանագրի կնքման, մեր ընկերությունում գրանցման պայմաններին և համագործակցության պայմանների և գործող ծրագրերի մասին, ինչպես նաև ներկայացրեց “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերությունը,նրա գործունեության ոլորտը և հեռանկարները: Ուսանողների կողմից հնչեցին բազմաթիվ հարցեր, որոնք մանրամասնորեն պատասխանվեցին:

В рамках разработанной нами программы “Сотрудничество с ВУЗ-ами” 17 октября 2013 года рекрутинговая компания “Танжер” подписала договор о сотрудничестве с Государственным колледжем Информатики. Согласно договору выпускники колледжа могут бесплатно зарегистрироваться в нашей компании и мы будем помогать им в поиске работы.
После заключения договора в колледже состоялась встреча студентов с представителем “Танжер” Лилит Тумасян, на которой она рассказала о договоре и его условиях, условиях регистрации в компании “Танжер”, о проводимых в настоящее время, а также о будущих программах, о деятельности нашей компании в целом.