Դիմում ենք մեր բոլոր հայրենակիցներին, ովքեր բնակվում են Հոլանդիայում: Միգրացիայի Միջազգային Կազմակերպության միջոցով Նիդերլանդների արտաքին գործերի նախարարության կողմից ֆինանսավորվող «Մասնագիտական բարձր որակավորում ունեցող հայրենակիցների ժամանակավոր վերադարձ» ծրագրի շրջանակներում հնարավոր է որոշ ժամանակով աշխատել որևէ հայկական ընկերությունում:
Ընկերներ, ովքեր Հոլանդիայում ունեն ծանոթներ կամ բարեկամներ, տարածե´ք այս նյութը. գուցե այն հետաքրքրի նրանց:Ծրագիրը կրում է մասնակցի բոլոր ծախսերը:
Լրացուցիչ տեղեկատվության համար կարող եք զանգահարել մեր գրասենյակ: Այս տարվա գարնան-ամռան ընթացքում «Տանժեռ» աշխատանքի տեղավորման ընկերությունը նույնպես մասնակցում էր ծրագրին և հյուրընկալում էր մեր հայրենակցին Հոլանդիայից:

We appeal to our compatriots living in the Netherlands! There is an opportunity to work for several months in some Armenian company within the program, “Temporary Return of Compatriots with Professional Qualification” funded by the Ministry of Foreign Affairs of the Netherlands through the International Organization for Migration.
Friends, those who have friends or relatives in the Netherlands, share this post, maybe they will be interested in this opportunity.
The program covers all the costs and expenses of the participant.
For more information, please, call our office. In spring - summer of this year the recruitment company "Tanger" also participated in the program and hosted our compatriot from the Netherlands.