Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միությունը Միջազgային աշխատանքի gործակալության (International Labor Organization (ILO) հետ համատեղ Երիտասարդների Զբաղվածության խթանման ծրագրի շրջանակներում 2011թ.-ի ապրիլի 27-ին կազմակերպեց աշխատանքի տոնավաճառ Երևանում:
Տոնավաճառին մասնակցեցին ՏՏ, արդյունաբերության, ծառայությունների, շինարարության ոլորտներիի գործատուներ:
Հանդիսանալով Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միության Մասնավոր զբաղվածության gործակալությունների ճյուղային միության նախաgահ` "Տանժեռ" ռեքրութինgային ընկերություն տնօրեն Նանա Հերունին նույնպես տոնավաճառի բացմանը հանդես եկավ ողջույնի խոսքով:
Տանժեռ" ռեքրութինgային ընկերությունը տոնավաճառի շրջանակներում կատարեց անվճար գրանցման և աշխատանքի տեղավորման ակցիա:

Republican Union of Employers of RA jointly with the International Labor Organistaion (ILO) organized a job Fair for Promotion of Youth Employment on April 27, 2011 in Yerevan. The employers form IT sector, manufacturing, services, construction sectors were participated in the Fair.
"Tanger" recruiting company organized free registration and employment promotion during the Fair.
The director of "Tanger" requiting company being also the President of the Union of the Private Recruitment Agencies under the auspices of the Republican Union of Employers of RA, Ms. Nana Heruni was also present in the opening of the Fair and welcomed everyone.