2013թ-ի դեկտեմբերի 23-ին ՀԳՀՄ-ի գրասենյակում տեղի ունեցավ զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների գործատուների ճյուղային միության հերթական համագումարը:
Համագումարի նպատակն էր ճյուղային միության 3 տարիների կատարած աշխատանքի ներկայացումը, ամփոփումը և գնահատումը, ճյուղային միության նախագահի և խորհրդի անդամների ընտրությունը: Համագումարին մասնակցեցին 7 ընկերություններից 17 ներկայացուցիչ, որով էլ ապահովվեց քվորումը:
Համագումարի ընթացքում ճյուղային միության նախագահ Նանա Հերունին, ով միաժամանակ հանդիսանում է “Տանժեռ” ռեքրութինգային ընկերության տնօրեն, զեկուցեց ճյուղային միության 3 տարիների ընթացքում կատարած աշխատանքների մասին:
Զեկույցից հետո հնչեցին հարցեր, կարծիքներ ու առաջարկներ ճյուղային միության և զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների աշխատանքների վերաբերյալ:
Համագումարի նախագահ Գագիկ Մակարյանը և մասնակից անդամները ճյուղային միության աշխատանքը գնահատեցին բավարար: Այնուհետև կայացավ ճյուղային միության խորհրդի անդամների և նախագահի ընտրություն:
Նանա Հերունին վերընտրվեց որպես ՀԳՀՄ զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների ճյուղային միության նախագահ:

23 декабря 2013 года в Республиканском Союзе Работодателей Армении состоялся съезд Отраслевого Союза частных агентств занятости.
Повестка дня: представление проделанной работы за 3 года, обобщение и оценка, избрание председателя и членов совета.В работе съезда приняли участие 17 человек из 7 организаций, которые и обеспечили кворум.
Председатель Отраслевого Союза частных агентств занятости Нана Геруни, которая одновременно является директором рекрутинговой компании “Танжер” отчиталась о проделанной работе за 3 прошедших года.
Далее прозвучали вопросы, состоялся обмен мнениями, выдвинуты предложения о дальнейшей работе отраслевого союза.
Председатель съезда Гагик Макарян и другие участники оценили проделанную работу как удовлетворительную, затем состоялись выборы председателя отраслевого союза и членов совета.
Нана Геруни была переизбрана председателем Отраслевого Союза частных агентств занятости при Республиканском Союзе Работодателей Армении.