«Տանժեռ» աշխատանքի տեղավորման ընկերությունը Եվրոպական միության կողմից ֆինանսավորվող ծրագրի ներքո իրականացնում է մասնագիտական որակավորման և վերավորկավորման դասընթացներ տարբեր ոլորտներում:
Մասնակիցները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել նոր գիտելիքներ և մասնագիտություն և ինտեգրվել հայկական աշխատաշուկա:
Ծրագրին մասնակցել կարող են միգրանտներ` ՀՀ այն քաղաքացիները, ովքեր առնվազն 3 ամիս գտնվել են Հայաստանից դուրս, իսկ այժմ գտնվում են Հայաստանում ետ վերադառնալու պահից ոչ ավելի քան 1 տարի:
Դասընթացների ավարտից հետո մասնակիցներն անվճար կհաշվառվեն մեր ընկերությունում և կստանան աշխատանք գտնելու հնարավորություն:
Դիմե´ք մեզ և ստացեք ուսուցում Ձեզ հետաքրքրող ոլորտներում՝
•Լեզուների ուսուցում
•Համակարգչային հմտություններ/ծրագրեր
•Վաճառքի մենեջեր/շուկայի զարգացման պատասխանատու
•Գործավարություն և օֆիսային աշխատանքի էթիկա
•Կադրային գործավարություն
•Ոսկերչություն
•Վարսահարդարում և այլն:
Խնդրում ենք բոլորին աջակցել այս նյութի տարածմանը օգնելով մեր վերադարձած հայրենակիցներին ստանալ նոր հնարավորություններ ինտեգրվելու հայկական աշխատաշուկա:

Рекрутинговая компания “Танжер” в рамках осуществляемой программы, финансируемой Евросоюзом, осуществляет обучение/переподготовку по различным специальностям.
Участники приобретут новые знания или специальность, что поможет им интегрироваться в армянский рынок труда.
Принять участие в тренингах могут мигранты - граждане РА, которые как минимум 3 месяца жили за рубежом и сейчас находятся в Армении не более года после приезда.
После прохождения тренингов участники бесплатно будут зарегистрированы в нашей компании для содействия им в трудоустройстве.
Обращайтесь к нам и мы организуем обучение по специальностям, указанным ниже или по предложенным вами специальностям: