«Տանժեռ» աշխատանքի տեղավորման ընկերությունը Եվրոպական միության կողմից ֆինանսավորվող ծրագրի ներքո իրականացնում է մասնագիտական որակավորման և վերավորկավորման դասընթացներ տարբեր ոլորտներում:
Մասնակիցները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել նոր գիտելիքներ և մասնագիտություն և ինտեգրվել հայկական աշխատաշուկա:
Ծրագրին մասնակցել կարող են միգրանտներ` ՀՀ այն քաղաքացիները, ովքեր առնվազն 3 ամիս գտնվել են Հայաստանից դուրս, իսկ այժմ գտնվում են Հայաստանում ետ վերադառնալու պահից ոչ ավելի քան 1 տարի:
Դասընթացների ավարտից հետո մասնակիցներն անվճար կհաշվառվեն մեր ընկերությունում և կստանան աշխատանք գտնելու հնարավորություն:
Դիմե´ք մեզ և ստացեք ուսուցում Ձեզ հետաքրքրող ոլորտներում՝
•Լեզուների ուսուցում
•Համակարգչային հմտություններ/ծրագրեր
•Վաճառքի մենեջեր/շուկայի զարգացման պատասխանատու
•Գործավարություն և օֆիսային աշխատանքի էթիկա
•Կադրային գործավարություն
•Ոսկերչություն
•Վարսահարդարում և այլն:
Խնդրում ենք բոլորին աջակցել այս նյութի տարածմանը օգնելով մեր վերադարձած հայրենակիցներին ստանալ նոր հնարավորություններ ինտեգրվելու հայկական աշխատաշուկա:

Dear friends!!! ''Tanger'' Recruitment company within the framework of a project funded by the European Union implements professional qualification trainings and retraining in different fields.
The participants will have an opportunity to acquire knowledge, new skills and specialization and to integrate into Armenian labor market.
Those Armenian citizens who have been abroad for at least 3 months and are now in Armenia not more than 1 year can participate in the project.
Upon completion the trainings the participants will register in our company for free and will get an opportunity to find a job.
Apply to us and study in those areas which interest you:
•Language courses
•Computer programs
•Sales manager
•Office manager and ethics of office work
•Personnel management
•Jewellery
•Hairdressing and so on
Please, share this material to support all of our returned compatriots to have new opportunities for integration into the labor market.