Սույն թվականի մայիսի 26-ին Հայաստանի ազգային ագրարային համալսարանը կազմակերպել էր ամենամյա աշխատանքի տոնավաճառ՝ «ԲՈՒՀ-Աշխատաշուկա․ Կայուն Ապագա» խորագրով, որին մասնակցում էին տարբեր ոլորտների մոտ երեք հարյուր կազմակերպություններ:
Տանժեռ ընկերությունը ևս ունեցավ իր մասնակցությունը։ Տոնավաճառի ընթացքում ընկերության ներկայացուցիչները ներկայացրին մեր ընկերությունում առկա թափուր հաստիքները, ինչպես նաև ուսանողներին և շրջանավարտներին տրվեց աշխատաշուկայի վերաբերյալ խորհրդատվություն, հնարավորություն ընձեռվեց ծանոթանալ մեր ընկերության գործունեությանը, աշխատելաոճին և գրանցման պայմաններին։
Մենք ողջունում ու խրախուսում ենք նմանատիպ միջոցառումները և կարևոր ենք համարում շրջանավարտներին կարիերայի հարցում աջակցումը։

26 мая 2021г․Национальный аграрный университет Армении организовал ежегодную ярмарку труда под девизом “ВУЗ-Рынок труда-Стабильное будущее”, в которой приняли участие порядка трехсот организаций․
Рекрутинговая компания “Танжер” так же приняла участие в ярмарке труда, в ходе которой наши сотрудники представили имеющиеся у нас на данный момент вакантные места, а также проконсультировали студентов и выпускников относительно рынка труда Армении, ознакомили с деятельностью нашей компании, методах работы и условиях регистрации․
Мы приветствуем подобные мероприятия и считаем важным для себя способствовать карьере выпускников ВУЗ-ов․