2013թ. ապրիլի 26-ին մեր ընկերության տնօրեն, Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միության (ՀԳՀՄ) Մասնավոր Զբաղվածության ընկերությունների ճյուղային միության նախագահ, ՀԳՀՄ-ի խորհրդի անդամ՝ Նանա Հերունին մասնակցեց ՀԳՀՄ-ի հերթական նիստին:
Նիստի օրակարգն Էր՝
1.ՀԳՀՄ անդամների Ելգավա, Պալերմո, Ալմա-Աթի այցերի ներկայացում և արդյունքների քննարկում:
2.Էներգետիկայի, առևտրի, սպասարկման, գինեգործության նոր ճյուղային միությունների և Շիրակի, Գեղարքունիքի, Արմավիրի, Վայոց ձորի մարզերում նոր տարածքային միությունների ստեղծման պլանավորում: (Հիշեցնենք, որ ՀԳՀՄ-ն արդեն իսկ ունի 5 ճյուղային և 6 տարածքային միություններ, ընդհանուր առմամբ ՀԳՀՄ-ի անդամ են հանդիսանում 10000 կազմակերպություն):
3.ՀԳՀՄ-ի հրավերով Հայաստան ժամանած Մ.Վ. Լոմոնոսովի անվան Մոսկվայի պետական համալսարանի <>-ի ոչ հայազգի 4 ուսանողների այցի կազմակերպչական աշխատանքների քննարկում:

26 апреля 2013 года директор нашей компании, председатель Председатель отраслевого союза Частных Агентств занятости при Республиканском Союзе работодателей Армении (РСРА), Нана Геруни, как член совета РеспубликанскогоСоюзе работодателей, приняла участие в очередном заседании совета.
Повестка дня:
1. Обсуждение визитов членов Союза работодателей в Елгаву, Палермо, Алма-Аты, представление результатов поездок.
2. Планирование открытия новых отраслевых союзов.
(Напомним, что в РСРА входят 5 отраслевых союзов и 6 региональных, общее число организаций – 10000).
3.Обсуждение организационных работ в связи с приездом в Армению по приглашению Республиканского союза работодателей Армении 4-х студентов (не армян по национальности) “Института стран Азии и Африки” при Московском государственном университете им. Ломоносова