2013թ. ապրիլի 26-ին մեր ընկերության տնօրեն, Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միության (ՀԳՀՄ) Մասնավոր Զբաղվածության ընկերությունների ճյուղային միության նախագահ, ՀԳՀՄ-ի խորհրդի անդամ՝ Նանա Հերունին մասնակցեց ՀԳՀՄ-ի հերթական նիստին:
Նիստի օրակարգն Էր՝
1.ՀԳՀՄ անդամների Ելգավա, Պալերմո, Ալմա-Աթի այցերի ներկայացում և արդյունքների քննարկում:
2.Էներգետիկայի, առևտրի, սպասարկման, գինեգործության նոր ճյուղային միությունների և Շիրակի, Գեղարքունիքի, Արմավիրի, Վայոց ձորի մարզերում նոր տարածքային միությունների ստեղծման պլանավորում: (Հիշեցնենք, որ ՀԳՀՄ-ն արդեն իսկ ունի 5 ճյուղային և 6 տարածքային միություններ, ընդհանուր առմամբ ՀԳՀՄ-ի անդամ են հանդիսանում 10000 կազմակերպություն):
3.ՀԳՀՄ-ի հրավերով Հայաստան ժամանած Մ.Վ. Լոմոնոսովի անվան Մոսկվայի պետական համալսարանի <>-ի ոչ հայազգի 4 ուսանողների այցի կազմակերպչական աշխատանքների քննարկում:

On april 26, 2013 the Managing Director of Tanger Recruitment company and Chair of Private Employment Agencies Sectorial Union of the Republican Union of Employers of Armenia Nana Heruni took part in the RUEA session.
The agenda of the session was:
1.To present and discuss the results of REUA members' visits to Yelgava, Palermo, Almaty.
2.Plans concerning the creation of new energy, trade, service, winemaking sectorial unions as well as new regional unions of the regions of Shirak, Syunik, Armavir and Vayots Dzor. (We should remind that REUA already has 5 sectorial union and 6 regional unions, overall REUA has 10,000 member organizations).
3.Discussions on organizational issues related to the visit of 4 non Armenian students (invited by REUA) from the "Institute of Asian and African Studies" at Lomonosov Moscow State University.