2015թ.-ի սեպտեմբերի 18-ին «Տանժեռ» ռեքրութինգային ընկերությունը մասնակցեց Նալբանդյան-Հանրապետության փողոցների հարակից զբոսայգում տեղի ունեցած աշխատանքի տոնավաճառին՝ ներկայացնելով ավելի քան 18 թափուր աշխատատեղ: Տոնավաճառը կազմակերպվել էր «Զբաղվածության պետական ծառայություն» գործակալության կողմից:
Տոնավաճառի նպատակն էր բարձրացնել զբաղվածության մակարդակը Երևանում՝ համապատասխանեցնելով գործատուների և աշխատանք փնտրողների կարիքները։
Տոնավաճառ այցելեցին և´ գործազուրկներ և´ աշխատանք ունեցող մարդիկ: Տոնավաճառն ընթացավ բավական ակտիվ: Մեր տաղավարի շուրջ բազմաթիվ մարդիկ էին հավաքվել: Նրանք ծանոթացան առկա թափուր հաստիքներին, ստացան խորհրդատվություն աշխատաշուկայի վերաբերյալ, ինչպես նաև բոլոր այն աշխատանք փնտրողները, ովքեր համապատասխանում էին գործող հաստիքների պահանջներին հրավիրվեցին մեր ընկերություն հետագա համագործակցության համար:

On September 18, 2015 "Tanger" Recruitment Company took part in a job fair organized by the ''State Employment Service'' agency providing more than 18 vacancies.The job fair took place in the park near the intersection of the streets Nalbandyan and Alaverdyan.
The aim of the job fair was to increase the level of employment in Yerevan coordinating the needs of employers and job seekers.
The job fair was visited both by unemployed and by employed people. The fair went very active. Many people gathered around our pavilion. They were introduced to the existing vacancies, were given advice on the labor market as well as all those job seekers who met the requirements of the vacancies were invited to our company for further cooperation.