Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միությունը Միջազgային աշխատանքի gործակալության (International Labor Organization (ILO) հետ համատեղ Երիտասարդների Զբաղվածության խթանման ծրագրի շրջանակներում 2011թ.-ի ապրիլի 27-ին կազմակերպեց աշխատանքի տոնավաճառ Երևանում:
Տոնավաճառին մասնակցեցին ՏՏ, արդյունաբերության, ծառայությունների, շինարարության ոլորտներիի գործատուներ:
Հանդիսանալով Հայաստանի Գործատուների Հանրապետական Միության Մասնավոր զբաղվածության gործակալությունների ճյուղային միության նախաgահ` "Տանժեռ" ռեքրութինgային ընկերություն տնօրեն Նանա Հերունին նույնպես տոնավաճառի բացմանը հանդես եկավ ողջույնի խոսքով:
Տանժեռ" ռեքրութինgային ընկերությունը տոնավաճառի շրջանակներում կատարեց անվճար գրանցման և աշխատանքի տեղավորման ակցիա:

27 апреля 2011 г. Республиканский Союз работодателей Армении совместно с Международной организацией труда (МОТ) в рамках программы содействия трудоустройству молодежи организовал ярмарку труда в Армении. В ярмарке приняли участие работодатели из следующих сфер: информационные технологии, производство, услуги, строительство.
В рамках ярмарки Рекрутинговая компания "Танжер"  провела акцию по бесплатной регистрации и бесплатному трудоустройству.
Директор компании "Танжер", Нана Парисовна Геруни, являясь, также, председателем Союза Частных агентств занятости при Республиканском Союзе работодателей Армении выступила на открытии с приветственной речью.