2011թ հոկտեմբերի 7-ին Տանժեռ ռեքրութինգային ընկերությունը մասնակցáõÙ ¿ Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում կայացած DigiTec 2011թ. ցուցահանդեսի ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ոլորտի աշխատանքի տոնավաճառին, որը կազմակերպվեց Տեխնոլոգիական միջազգային ցուցահանդեսին զուգահեռ: Տոնավաճառի շրջանակներում մեր ընկերությունը կազմակերպեց անվճար գրանցման ակցիա, բոլոր այն անձանց համար, ովքեր աշխատանք են որոնում: Միջոցառումները նպատակ ունեին աջակցելու գործատուներին գտնելու իրենց պահանջներին համապատասխան մասնագետներ, ծանոթանալ տեղեկատվական տեխնոլոգիակերի վերջին ձեռքբերումներին, ստանալ տեղեկություններ աշխատաշուկայի իրավիճակի, զբաղվածության ծրագրերի վերաբերյալ, ինչպես նաև գովազդել ծառայությունները:
Աշխատանքի տոնավաճառի կազմակերպիչներն են` “Զբաղվածության պետական ծառայություն” գործակալությունը և Ինֆորմացիոն Տեխնոլոգիաների Ձեռնարկությունների Միությունը:

Сегодня 7 октября 2011г. в спортивно-концертном комплексе им. Демирчяна рекрутинговая компания “Танжер” участвует в ярмарке труда,проходившей параллельномеждународной выставкеDigiTec 2011г., посвященнойобласти информационных технологий. В рамках ярмарки, наша компания организовала акцию по бесплатной регистрации для желающих найти работу.Целью мероприятия является способствование поиску сотрудников для компаний, работающих в данной сфере, ознакомление с последними новинками в области информационных технологий, получение информации оположении на рынке труда, о программах трудоустройства, а также рекламирование своих услуг.
Организаторами ярмарки труда являются:агентство “Государственная служба занятости” и Объединение компаний в области информационных технологий.