2011թ.-ի նոյեմբերի 11-ին Հայաստանի գործատուների Հանրապետական միության հերթական խորհրդի նիստի ավարտից հետո, խորհրդի որոշ անդամներ հանդիպում ունեցան "ԱրմՍվիսԲանկ"- ի ղեկավարության հետ:
Կայացավ բանկի գործունեության արդյունքների և նվաճումների ներկայացում, ինչպես նաև ներկայացվեց բանկի ծառայությունների ցանկը, քննարկվեց բանկային գործիքների ներդրումը բիզնեսի զարգացման և աշխատատեղերի ստեղծման գործում, դիտակվեցին "ԱրմՍվիսԲանկ"- ի և Հայաստանի գործատուների միության համագործակցման հեռանկարները:  Հանդիպմանը մասնակցեց "Տանժեռ" ռեքրութինգային ընկերության տնօրեն, Հայաստանի գործատուների Հանրապետական միության զբաղվածության մասնավոր գործակալությունների ճյուղային միության նախագահ` Նանա Հերունին:

11 ноября 2011 года после очередного заседания Совета Республиканского Союза работодателей Армении состоялась встреча некоторых членов Совета с руководством АрмСвисБанка.
Состоялась презентация достижений и результатов деятельности банка, представлен перечень оказываемые банком услуг, обсуждался вопрос вклада банковских инструментов в вопрос развития бизнеса и создания рабочих мест, рассматривалась перспектива сотрудничества организаций-членов Союза Работодателей с АрмСвисБанком. В встрече принимала участие директор рекрутинговой компании “Танжер”, Председатель отраслевого Союза Частных Агентств Занятости при Республиканском Союзе работодателей Армении, Нана Геруни.